Artykuły eksperckie, specjalistyczne, idealne pod content marketing!

Artykuły eksperckie

Niekiedy pojawia się potrzeba zrealizowania bardzo fachowego tekstu, takiego, który można użyć jako notatki prasowej, artykułu w gazecie czy na łamach bardzo specjalistycznego portalu. To właśnie artykuły eksperckie. Ofertę kierujemy do osób, które oczekują najwyższej jakości contentu, prowadzą specjalistyczne, często niszowe strony, ze świadomą grupą odbiorców, do osób poszukujących ekspertów, copywriterów z doświadczeniem w danej branży, chcących prowadzić działania z zakresu content marketingu.

Gdzie można wykorzystać artykuły eksperckie?

Oferowane przez nas teksty specjalistyczne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość. Idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie czytelnikami są znawcy opisywanego zagadnienia, oczekujący ciekawych informacji. Ludzie którym zależy na poznaniu nowych faktów, świeżego spojrzenia czy aktualnych wiadomości.

Artykuły eksperckie i teksty specjalistyczne zastosowanie

Dla jakich branż tworzymy teksty specjalistyczne?

Artykuły eksperckie, teksty specjalistyczne to treści najbardziej wymagające, od których należy oczekiwać najwyższej jakości merytorycznej. Świetnie sprawdzą się w bardzo specjalistycznych branżach. To bardzo profesjonalne treści, na specjalistyczne strony czy do czasopism, dedykowane świadomej, konkretnej grupie odbiorców.

Dzięki temu, że TXT4SEO tworzy wielu copywriterów o różnych zainteresowaniach i umiejętnościach, jesteśmy w stanie przygotować artykuły eksperckie z wielu rozmaitych dziedzin. Wieloletnie doświadczene i umiejętność przygotowywania dokonałego researchu (także offline’owego) pozwala nam również sprawnie odnaleźć się w branżach, które nie do końca są naszymi konikami.

Tworzymy m. in. techniczne artykuły eksperckie, teksty medyczne, turystyczne, z zakresu elektroniki, specjalistyczne artykuły finansowe oraz wiele innych. Poniższy schemat przedstawia orientacyjnie nasze kompetencje dla niektórych branż.

Dla jakich branż przygotowujemy artykuły eksperckie

Jak wyglądają teksty specjalistyczne?

To artykuły najwyższej jakości, tworzone na podstawie wiedzy copywritera i wsparte profesjonalnym researchem, również offline’owym (istnieje możliwość załączenia bibliografii). Zawierają fakty, a nie opinie, chyba, że tego wymaga specyfikacja zlecenia. Mogą uwzględniać bardzo precyzyjne wymagania czy konkretne informacje nt. grupy docelowej, stylu i języka, struktury itp.

Tworzone przez nas artykuły eksperckie są oczywiście bezbłędne pod kątem gramatyki i ortografii, nad czym pieczę sprawuje korektor. W TXT4SEO nie akceptujemy półśrodków czy połowicznego zadowolenia zleceniodawcy, dlatego też proponujemy nielimitowane poprawki, jednocześnie dokładając wszelkich starań, by tekst był zadowalający od samego początku.

Naturalnie wszystkie teksty eksperckie charakteryzują się atrakcyjną optymalizacją wizualną. Zawsze:

  • podzielone są na akapity

  • zawierają śródtytuły

  • wykorzystywane są w nich różnego rodzaju ozdobniki

  • pojawiają się wypunktowania, etc.

Istnieje również możliwość dołączenia grafiki z jednego z darmowych stocków lub stworzenie unikalnej, dedykowanej.

Co wyróżnia nasze teksty eksperckie?

Przy każdej z naszych usług staramy się zaproponować coś więcej niż konkurencja. Tworzone przez nas artykuły eksperckie wyróżnia się tym, że zawieramy w nich wypowiedzi różnych osób z branży, specjalistów z danej dziedziny. Dzięki temu treści nabierają jeszcze bardziej, unikatowego, fachowego charakteru.

Przebieg i termin realizacji artykułów eksperckich

Prace na tekstem rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z briefem. Następnie wybieramy kompetentnego w danej dziedzinie copywritera, który po odpowiednim przygotowaniu się i wykonaniu researchu, przygotowuje artykuł. Po skończeniu przesyła go do korektora, gdzie tekst jest sprawdzany, po czym trafia do klienta i oczekuje na jego akceptację. Jeśli wymaga jakichś poprawek, wraca do copywritera, znów do korektora i tak, aż do 100% zadowolenia zleceniodawcy.
Teksty specjalistyczne wymagają dobrego przygotowania, odpowiedniego czasu i osoby, dlatego też ich realizacja trwa na ogół nieco dłużej, w porównaniu do innych treści. Termin za każdym razem ustalany jest z klientem indywidualnie, z możliwie najlepszym dopasowaniem do jego oczekiwań.

Przykłady artykułów eksperckich

Decydując się na współpracę z TXT4SEO masz pewność, że wiążesz się z profesjonalistami. Zrealizowaliśmy już setki tekstów specjalistycznych dla klientów z najrozmaitszych branż, wybrane z nich możesz obejrzeć w naszym portfolio, wystarczy kliknąć w link: przykładowe artykuły eksperckie.