Artykuły na bloga, tanie prowadzenie blogów firmowych, agencja TXT4SEO

Artykuły na bloga, poradniki i teksty tematyczne

Prowadzenie bloga to obecnie jedna z najważniejszych, najskuteczniejszych i najprędzej rozwijających się form promocji. Artykuły na bloga pisane w odpowiedni sposób i, co ważne, poruszające istotne dla czytelników kwestie, umożliwiają nie tylko zebranie wstępnie zainteresowanych osób czy nawet potencjalnych klientów, ale również pozwalają na zbudowanie wizerunku eksperta, dzięki któremu znacznie łatwiej jest później sprzedać oferowany produkt czy usługę.

Artykuły na bloga – kto i dlaczego ich potrzebuje?

Ciężko sobie dzisiaj wyobrazić prowadzenie jakiegokolwiek biznesu bez strony internetowej i podpiętego do niej bloga. Prowadzony w sposób przemyślany nie tylko pomaga dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, ale i buduje wizerunek eksperta, dzięki któremu klienci chętniej dokonują zamówień.

Często jednak stworzenie ciekawych i przede wszystkim wartościowych artykułów na bloga wymaga nie tylko wprawy w przelewaniu myśli na papier, ale też dużej ilości czasu czy sporej kreatywności. Teksty na bloga nie powinny być przypadkowe. Dobre artykuły trafiają we właściwą (Twoją!) grupę docelową i poruszają tematy, które (Twoich) potencjalnych klientów najbardziej interesują.

Zamieszczanie wartościowych tekstów na bloga to idealne rozwiązanie m. in. Dla

  • właścicieli sklepów internetowych i innych biznesów, które nie generują wystarczająco dużo wejść z Google

  • osób, które mają niewielki budżet na reklamę – prowadzenie bloga to bowiem jeden z najtańszych sposobów reklamy

Oferta dedykowana jest dla wszystkich branż, od popularnych, aż po specjalistyczne i bardzo niszowe. Dotychczas prowadziliśmy blogi lub przygotowywaliśmy do nich pojedyncze artykuły, dla klientów z branż takich jak np: moda i uroda, finanse i bankowość, zdrowie i medycyna, biznes, ,otoryzacja, turystyka i noclegi, nieruchomości i budownictwo, e-commerce, zakupy i handel, praca, rozrywka i wiele innych.

Artykuły na bloga - jakie branże obsługujemy?

Dlaczego warto zamówić profesjonalne teksty na bloga w TXT4SEO?

Wybierając naszą firmę stawiasz przede wszystkim na doświadczenie. Tysiące tekstów które wyszły spod rąk naszych copywriterów, każdego dnia generują naszym klientom nowe odwiedzin i nowe zamówienia.

Nie musisz szukać pomysłów na wpisy,

nie musisz męczyć się nad pustą stroną w edytorze tekstu,

nie musisz tracić czasu na tworzenie treści.

Możesz to robić sam, albo zgłosić się do nas, a my, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zarówno w copywritingu, SEO czy ogólnie pojętym marketingu internetowym, stworzymy dla Ciebie wysokiej jakości artykuły blogowe. Zamówienie możesz złożyć mailowo, telefonicznie albo szybko i automatycznie, za pośrednictwem naszej platformy online. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz poświęcić na rozwój swojego biznesu lub po prostu na odpoczynek. Czy nie brzmi to dobrze?

Wszystkie przygotowywane przez nas teksty na bloga charakteryzują się atrakcyjną optymalizacją wizualną. Zawsze podzielone są na akapity, zawierają śródtytuły, wykorzystywane są w nich różnego rodzaju ozdobniki, w miarę możliwości pojawiają się, listy, wypunktowania itp.

Dokładamy wszelkich starań, aby artykuły blogowe były wciągające i interesujące dla czytelnika, od początku, do końca. Zwracamy uwagę na to także w samym tytule, starając się, aby intrygował i zachęcał do przeczytania (nagłówki typu: „5 sposobów na…”). Wszystkie teksty przed oddaniem sprawdzane są przez korektora, co gwarantuje ich pełną poprawność.

Czym wyróżniają się nasze artykuły blogowe?

Do każdego klienta i każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. We wszystkich tworzonych przez nas artykułach na bloga, dobór tematów wpisów jest przemyślany i nieprzypadkowy. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, profesjonalnych narzędzi analitycznych czy potwierdzonej certyfikatami wiedzy z zakresu SEO, dzięki czemu wybieramy takie tematy, które poszukiwane są przez Twoją grupę docelową. Czytelnik, a jednocześnie Twój potencjalny klient, dostaje dokładnie taką treść, jakiej potrzebuje.

Ponadto, co również jest wyróżniającą na tle konkurencji propozycją, przy usłudze prowadzenia bloga, budujemy listę fraz kluczowych pod tzw. długi ogon, dzięki czemu artykuły generują wartościowy, organiczny ruch i to nie tylko w momencie publikacji artykułu, ale konsekwentnie, każdego miesiąca, tak długo, jak tekst będzie opublikowany. Koszt pozyskanego w ten sposób użytkownika jest bezkonkurencyjnie niski w stosunku do innych form reklamy.

Artykuły blogowe jako wsparcie sprzedaży w sklepie internetowym

Artykuły na bloga to nie tylko sposób na tanie pozyskanie ruchu w sklepie internetowym, ale również kompendium wiedzy dla Twoich klientów. Teksty mogą być powiązane z produktami, które sklep oferuje, stanowiąc nie tylko reklamę reklamę, ale i rozwinięcie opisu.

Teksty blogowe mogą przyjąć formę poradników, recenzji czy porównań produktów. Możemy stworzyć artykuły będące zestawieniami czy testami oferowanego przez Ciebie asortymentu albo praktycznymi wskazówkami co do jego użytkowania.

Ile kosztują teksty na bloga?

Cena zawsze ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od szeregu czynników, takich jak ilość artykułów, ich długość, tematyka czy okres współpracy. Wyróżniamy dwa modele współpracy, w ramach których możemy przygotowywać artykuły na bloga.

Artykuły na bloga – warianty

Usługę tworzenia tekstów blogowych oferujemy w dwóch wariantach: jako pojedyncze wpisy lub jako usługa okresowego prowadzenia bloga, która daje dodatkowe profity, takie jak moderowanie komentarzy, prowadzenie dyskusji z czytelnikami, dodawanie wpisów (wraz z odpowiednią ich edycją), wrzucenie notki o nowym wpisie w profilach social media itp.

Jednorazowe zamówienie

Idealne dla osób, które chcą brać czynny udział w tworzeniu swojego bloga. Zaproponuj tematy (lub pozwól nam się wykazać), a po w ustalonym terminie, odbierz pliki z wysokiej jakości artykułami na bloga!

Stała, miesięczne obsługa – prowadzenie bloga

Usługa zainteresuje te osoby, które chcą całkowicie wydelegować usługę „na zewnątrz”. W ramach prowadzenia bloga nie tylko przygotujemy wartościowe artykuły, ale również dodamy je do bloga wraz z konfiguracją wtyczek i dołączeniem zdjęć. Informacje o nowym wpisie umieścimy na Twoich kanałach w social media, będziemy brać udział w dyskusjach, zadbamy również o moderację komentarzy. Miesięczną ilość wpisów ustalimy indywidualnie.Artykuły podstawowe
---

9-12 zł netto / 1000 znakówArtykuły rozszerzone
---

11-14 zł netto / 1000 znakówArtykuły platynowe
---

25-45 zł netto / 1000 znaków


Artykuły podstawowe, charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. .
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Artykuły rozszerzone, dla bardziej wymagających klientów.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Artykuły najbardziej rozbudowany, treści specjalistyczne i eksperckie.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Artykuły poruszające typowe zagadnienia dla danej branży.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Artykuły poruszają bardziej złożone tematyki, teksty mogą mieć charakter poradnikowy.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Profesjonalny content dla specyficznych branż, artykuły charakteryzujące się bardzo wysoką wartością zarówno merytoryczną, jak i stylistyczną.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych


Ładne wizualnie, podzielone na akapity, posiadające tytuły.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych


Wyraźnie odznaczone śródtytuły, mogą zawierać linki do innych artykułów wewnątrz bloga. Możliwe serie artykułów poruszjące dane zagadnienie.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Artykuły specjalistyczne, zawierają wyłącznie konkretne informacji, ekspercką wiedzę, tworzone są na podstawie sprawdzonych źródeł, raportów itp.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

-

Treści rozbudowane, copywriter przed ich wykonaniem dokonuje dogłębnego researchu, często nie tylko online'owego.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Przygotowywane są przez osobę z wysoką znajomością danej tematyki, często wzbogacane wypowiedziami różnych osób z branży, specjalistów z danej dziedziny.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

-

-

Opcjonalnie możliwość wykonania dedykowanych infografik, przeprowadzenia prostego padania itp.
Cechy opisów produktów do sklepów internetowych

Terminy realizacji, czyli ile trwa przygotowanie tekstów na bloga

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o wysoki poziom merytoryczny tekstów blogowych, nie zlecamy ich przypadkowemu copywriterowi, a jedynie temu, który dobrze orientuje się w tematyce danego zlecenia. Dlatego też czasami niemożliwe jest zrealizowanie tekstów w bardzo krótkim czasie. Wszystko jednak staramy się na bieżąco ustalać z klientem, i wybrać taki termin, który będzie dla wszystkich satysfakcjonujący.

Przykładowe teksty blogowe

W naszym portfolio znajdują się liczne przykłady, przedstawiające napisane przez nas artykuły na blogi dla klientów z najróżniejszych branż (z listy znajdującej się wyżej). Kliknij tutaj i obejrzyj przykładowe teksty na bloga dla Twojej branży!