Artykuły na zaplecze, teksty zoptymalizowane pod SEO już od 5 zł netto

Artykuły na zaplecze

Tworzenie profesjonalnego zaplecza to wciąż jeden z bardzo skutecznych sposobów pozycjonowanie stron internetowych. Aby takie zaplecze rzeczywiście wyglądało jak dobrej jakości strona i nie odstraszało użytkowników, którzy się na nim znaleźli, niezbędny jest dobry content. To również bardzo istotne ze względu na roboty Google. Z tego też powodu przygotowaliśmy dedykowaną ofertę: artykuły na zaplecze.

Do czego są potrzebne artykuły na zaplecze

W Internecie, bez względu na rodzaj prowadzonego projektu, kluczową rolę odgrywa treść. Podobnie sprawa się ma jeśli chodzi o pozycjonowanie stron. Bez odpowiedniego contentu, nie tylko ciężko byłoby zaistnieć w Google, ale przede wszystkim nie byłoby czym zainteresować Internautów. Stąd oferta, na artykuły tematyczne. Jej wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do jakości sprawia, że można z powodzeniem wykorzystywać je między innymi w takich miejscach jak:

  • strony zapleczowe
  • mniej wartościowe blogi
  • strony z artykułami do przedruku
  • różne inne, głównie z przeznaczeniem pod SEO.

Z doświadczenia wiemy, że wielu naszych klientów z powodzeniem wykorzystuje nasze artykuły tematyczne na blogach firmowych czy innych stronach docelowych. Artykuł na zaplecze, oferowane przez TXT4SEO to dobrej jakości teksty, z przeznaczeniem dla ludzi.

  • Nie oferujemy tu niskiej jakości tekstów do stron typu presell pages,

  • Nie piszemy pod automaty,

  • Nie schodzimy poniżej pewnego, przyzwoitego poziomu.

Teksty zgodne są z zasadami SEO, zoptymalizowane pod podane przez klienta, słowa kluczowe. Niezbędne do budowy wartościowego zaplecza.

Jak wyglądają nasze teksty na zaplecze?

Każdy z zamówionych artykułów tematycznych posiada konkretny, kilkuwyrazowy tytuł. Dłuższe artykuły podzielone są na sekcje: akapity, zawierają śródtytuły, wyróżnienia, wypunktowania itp.; wizualnie prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Każdy artykuł może zawierać też, wskazane w specyfikacji, słowa kluczowe, które zaznaczone są przez pogrubienie (lub dowolnie inaczej, zgodnie z wymaganiami). Staramy się również, żeby zróżnicowanie tekstów było jak największe, wobec czego w jednej paczce mogą znaleźć się zarówno teksty z podziałem na sekcje, jak i pisane ciągiem (chyba, że w specyfikacji zaznaczone jest co innego).

Zlecając nam artykuły na zaplecze możesz podać konkretne tematy tekstów albo słowa kluczowe. Możesz też podać ogólną tematykę i konkretne pomysły na wpisy, powierzyć naszej kreatywności.

Co wyróżnia nasze artykuły zapleczowe?

Podobnie jak w przypadku innych naszych usług, także przy artykułach na zaplecze staramy się wyróżnić, zaproponować trochę więcej niż konkurencja.

Dlatego też, do każdego zamówionego tekstu dołączamy tematycznie pasującą grafikę na darmowej licencji. Na każde 2000 znaków gwarantujemy jeden obrazek lub zdjęcie.

Opcjonalnie istnieje możliwość dołączenia również filmiku z youtube lub vimeo.

Teksty na zaplecze: hurtowe ilości i terminy realizacji

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest również możliwość realizowania dużych ilości artykułów w stosunkowo krótkim czasie. Hurtowe zlecenia rozkładamy na większą liczbę osób, dzięki czemu artykuły są nie tylko szybciej napisane, ale mocno zróżnicowanie (podejście, styl, forma itp.) – nawet jeśli zamówienie dotyczy jednego, wąskiego tematu.

Teksty na zaplecze – przykłady

Przygotowaliśmy i każdego miesiąca przygotowujemy setki artykułów zapleczowych. Są wśród nich zarówno popularne tematyki, jak i te bardzo niszowe. Jeśli chcesz zobaczyć, jak radzimy sobie z różnymi tematami, po prostu kliknij: artykuł na zaplecze przykład.