Dlaczego my?

Szeroka oferta – kompleksowa obsługa copywritingowa

Oszczędzaj czas – zamawiaj wszystko w jednym miejscu. TXT4SEO to praktyczne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie treści zlecisz w jednym miejscu. Artykuły, opisy, tłumaczenia, prowadzenie fanpage lub bloga czy nawet wypracowania lub rymowanki? Wyjątkowo skomplikowane wymagania, złożona specyfikacja? A może treści w nietypowych językach, przygotowywane przez nativ speakera? Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę ZAMÓW i wybierzesz interesujący Ci typ tekstu. Jeśli nie znajdziesz go w standardowej ofercie, wybierz „Zamówienie indywidualne” lub skontaktuj się z nami, przedstawiając szczegóły.

Gwarancja terminu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jedną z największych bolączek osób zlecających teksty jest terminowa realizacja. Problem ten nie dotyczy TXT4SEO! U nas teksty zawsze są na czas, zgodnie z ustaleniami. Jeśli jednak zdarzy się nam wpadka, zwrócimy Ci pieniądze!

Kolejka ekspres

Teksty potrzebne „na wczoraj”? Ne ma problemu! Choć staramy się, aby nasze terminy były atrakcyjne, nie zawsze jesteśmy w stanie przygotować content w bardzo krótkim czasie. Chyba, że ten, jest dla Ciebie priorytetem. Dla klientów, którym wyjątkowo zależy na szybkiej realizacji, przygotowaliśmy specjalną propozycję – kolejkę ekspres, w ramach której teksty zostaną przygotowane w ciągu 24 godzin. Przed skorzystaniem z usługi prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wieloletnie doświadczenie

Jako TXT4SEO działamy w branży nieprzerwanie od 2012 roku, wcześniej zdobywając doświadczenie jako freelancerzy. Współpracujemy z copywriterami w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w branży, łącznie to miliardy napisanych znaków, w różnych tematykach i formach. Taka mieszanka gwarantuje najwyższą jakość przygotowywanych treści!

Wysoka jakość

Nasz zespół składa się wyłącznie z najlepszych specjalistów: wybitnych copywriterów, redaktorów, i tłumaczy, dla których słowo pisane jest nie tylko zajęciem zawodowym, ale i prawdziwą pasją. Oddawane klientowi treści sprawdzane są na kilku płaszczyznach, dzięki czemu otrzymuje on produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne ceny, zniżki i rabaty

Choć staramy się nie konkurować ceną, dbamy o to, by była ona jak najbardziej przystępna. Cennik naszych usług jest wypadkową cen rynkowych oraz doświadczenia i jakości, jakie cechują nasza firmę. Jesteśmy otwarci na negocjacje, stałym klientom oraz przy jednorazowych, dużych zleceniach, oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Ponad konkurencją

Wysoka jakość obsługi, dotrzymywanie terminów oraz dobry, szybki kontakt za pośrednictwem maila, telefonu czy chata online to dla nas za mało. Zawsze staramy się dawać coś więcej niż konkurencja, a oferty przygotowujemy w taki sposób, by trudno było znaleźć coś ciekawszego. I tak na przykład zamawiając u nas opisy produktów gratis dodajemy (bardzo ważne pod względem widoczności w Google) opisy meta, a artykuły specjalistyczne wzbogacamy o wypowiedzi ekspertów.

Faktura VAT

Jako legalnie działająca firma, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT. Dzięki niej obniżysz podatek i finalnie zapłacisz za teksty jeszcze mniej! Jeśli składasz kilka zamówień w miesiącu, wystawimy fakturę za każde z nich oddzielnie lub jedną zbiorczą – wybór należy do Ciebie!

SEO friendly

Działając w branży copywritingowej, nieustannie mamy do czynienia z zagadnieniami z zakresu marketingu internetowego czy e- handlu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy przy realizacji tekstów i chętnie dzielimy się nią ze zleceniodawcami.

Szczególnie duże znaczenie ma tutaj znajomość SEO. Posiadamy w tej dziedzinie dużą wiedzę, potwierdzoną certyfikatami, której wykorzystanie w bezpośredni sposób przekłada się na wyniki naszych klientów.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na temat naszych tekstów SEO.