Opisy stron do katalogów i serwisów ogłoszeniowych

Mimo ciągłych zmian w technikach pozycjonowania, wielu specjalistów SEO wciąż rekomenduje dodawanie stron do katalogów, jako jeden ze sposobów na pozyskiwanie linków do pozycjonowanej witryny. Kluczową różnicą jest jednak to, że stawia się wyłącznie na najbardziej wartościowe katalogi. Te z kolei, jako że są moderowane, wymagają unikalnych, wysokiej jakości opisów. Takie profesjonalne, wysokiej jakości opisy stron do katalogów, można zamówić za pośrednictwem TXT4SEO.pl.

Opisy stron do katalogów firmowych, ogólnotematycznych i serwisów ogłoszeniowych

Nie ważne jakie katalogi stron internetowych wybierzesz, przygotowywane przez nas opisy stron przejdą każdą weryfikację, nawet jeśli będą to pozycje z listy najlepszych, najbardziej wartościowych i najdokładniej weryfikowanych katalogów

Pisane przez naszych copywriterów opisy stron są unikalne i merytoryczne, nawet jeśli musimy stworzyć setki opisów dla jednego adresu, dzięki czemu bezproblemowo przejdą weryfikację w każdym katalogu. Jeśli opis nie przejdzie moderacji – zwrócimy Ci pieniądze i przygotujemy nowy opis!

Opisy stron mogą być przydatne przy dodawaniu witryny do katalogów firm, katalogów tematycznych i ogólnotematycznych. Świetnie sprawdzą się również jako teksty do serwisów ogłoszeniowych.

Jak wyglądają nasze opisy stron na potrzeby katalogowania?

Opisy do katalogów, to z reguły krótsze teksty, mieszczące się w przedziel 400-600 znaków, choć oczywiście na życzenie klienta, możemy sporządzić opis dowolnej długości. Przy przygotowywaniu opisów stosujemy się do standardów SEO, w możliwie najbardziej naturalny sposób umieszczając słowa kluczowe, dzięki czemu wpisy generują ruchu z tzw. długiego ogona, zwłaszcza w przypadku najmocniejszych katalogów.

Przygotowywane przez nas opisy stron do katalogów są poprawne pod względem gramatyki i ortografii, spójne i logiczne, w sposób konkretny i rzeczowy przedstawiają daną stronę czy firmę.

Nasze opisy wyróżniają się gwarancją przejścia akceptacji w każdym katalogu (o ile oczywiście klient dostarczy odpowiednią specyfikację). Jeśli katalog nie przyjmie wpisu ze względu na niską jakość opisu, zwrócimy pieniądze i przygotujemy nowy opis.

Hurtowe ilości opisów stron oraz terminy ich realizacji

Agencję copywritingową TXT4SEO tworzy grupa copywriterów, dzięki czemu jesteśmy w stanie w konkurencyjnie krótkim czasie napisać duże ilości opisów stron. Nasze możliwości przerobowe na tego typu teksty liczyć można w milionach znaków miesięcznie, dlatego też bez obaw możesz zlecać nam hurtowe ilości.

Nie musisz również obawiać się o problemy z dużą ilością tekstów dotyczących tego samego tematu. Po pierwsze współpracujemy wyłącznie z copywriterami charakteryzującymi się dużą dozą kreatywności, po drugie jest nas wielu, więc każde zlecenie możemy rozbić na kilka osób.

Tanie(j) opisy stron? Opisy z synonimami!

Jeśli potrzebujesz większej ilości tekstów, jednocześnie szukając oszczędności, dobrą propozycją mogą być synonimizowane opisy stron. Z jednego opisu z synonimami możesz wygenerować duża liczbę unikalnych wariantów, składnych i sensownych, które nie powinny mieć problemów z akceptacją w katalogach.

Przykładowe opisy stron

Masz obawy, wątpliwości? Mimo wszystko brakuje Ci pewności, czy przygotowane przez nas opisy katalogowe będą wystarczająco dobre? Nie ma powodu do stresu! Przed zakupem, możesz zobaczyć jak wyglądają nasze przykładowe opisy stron do katalogów.