Teksty SEO – gwarancja wysokich pozycji

Działając w branży e-handlu czy szeroko pojmowanego marketingu internetowego, niejako zobowiązani jesteśmy do nieustannego poszerzania wiedzy z zakresu jego zasad, a zwłaszcza zmieniających się trendów w pozycjonowaniu stron internetowych. Wiemy jak ważną rolę odgrywają w nim profesjonalne teksty SEO – treści przystosowane pod wyszukiwarki, dzięki którym strony mogą osiągać najwyższe pozycje w Google.

Czym są teksty SEO?

Teksty zgodne SEO to po prostu content przyjazny wyszukiwarkom, odpowiednio zoptymalizowany pod wymogi Google, dzięki któremu strona ma szansę pojawić się na topowych pozycjach w rankingu. Treści takie zawierają naturalnie wplecione słowa kluczowe, w odpowiednim nasyceniu i we właściwych miejscach. Są także odpowiednio długie i przedstawione w takim sposób, by dobrze się je czytało, m.in. dzielą się na akapity ze śródtytułami. Do tekstów głównych dostarczamy również tzw. meta opisy – niezbędne w procesie pozycjonowania strony www.

Dla kogo teksty seo?

Teksty zoptymalizowane pod SEO to rozwiązanie dedykowane dla każdego, kto chce zaistnieć w sieci internetowej. Bez wartościowego contentu, przygotowane nie tylko pod klienta, ale również pod roboty Google, osiągnięcie topowych pozycji jest w zasadzie nierealne. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o opisy produktów, opisy katalogowe, typowe treści na stronę czy artykuły na bloga – tekst zawsze musi być zgodny z wymogami stawianymi przez wyszukiwarki.

Ile kosztują teksty SEO?

Cena za teksty zgodne z SEO zależna jest od wielu czynników, m.in. rodzaju tekstu, ilości, poziomu skomplikowania czy czasu na realizację. W związku z tym, że wszystkie przygotowywanie przez nas treści są zgodne z zasadami SEO, nie obowiązuje dla nich dodatkowy cennik. Orientacyjne ceny można znaleźć w zakładce zamów, po szczegółowe wyceny zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Teksty SEO przykłady

Liczne przykłady naszych realizacji, znajdują się w dziale portfolio.